Teenused ja lahendused

Oleme serveriparkide pikaajalised kogenud meistrid

Serverilahendused

Supermicro serveritel baseeruvad süsteemid

Supermicro serveriplatvormide unikaalsus seisneb tänapäeva kõige innovaatilisemates tehnoloogiates, mis sealjuures on maksimaalselt keskkonnasõbralikud ja energiasäästlikud.

Supermicro servereid iseloomustab kõrge töökindlus ning maksimaalne jõudlus, olles samal ajal ruumi- ja ressursisäästlikud.

Meie poolt pakutavad lahendused disainitakse kõiki kliendi vajadusi ja erisusi arvestades.

Network Tomorrow meeskonnas töötavad Eesti parimad Supermicro serverite spetsialistid. Küsi nõu!

Televisioon

Meie hoolitseme süsteemi seadmete eest

Oleme oma tegevusaja vältel kohandanud ja integreerinud mitmeid erinevaid televisioonivaldkonna süsteeme, sõltuvalt kliendi spetsiifilistest vajadustest ja nõudmistest.

Meie poolt pakutavaid servereid iseloomustavad kõrge töökindlus ning maksimaalne kvaliteet. Seda nii telepildi edastuse, ettevalmistuse, montaaži kui ka videograafika valdkonnas.

Garanteeritud kvaliteedi tagab aastate pikkune kogemus keerukate televisiooniväljastussüsteemide testimises ja arendamises rahvusvaheliste koostööpartneritega.

Meil on televisiooniserveritega kogemused. Küsi nõu!

Turvavõrgud

Vajalikud andmete turvalisena hoidmiseks

Ruuter ja tulemüür on kui värav teie ärisse. Network Tomorrow on Cisco tulemüüride ning ruuterite paigaldamise ja seadistamisega viinud uuele tasemele hulgaliselt arvutivõrke. Ei ole vahet, kas võrk on väike või suur – andmed peavad liikuma katkestusteta ja turvaliselt.

Nii nagu on iga ettevõtte vajadused erinevad on erinevad ka parimad lahendused igale kliendile.

Võrk ilma tulemüürita on nagu uks ilma lukuta!

WiFi võrgud

Kiire juhtmevaba internet sinu kontoris või tootmisüksuses

Network Tomorrow meeskond on ehitanud traadita andmesidevõrke (WiFi) alates ettevõtte loomisest. Oleme paigaldanud võrke, mille missioon on katta äärimiselt kriitiliste teenuste, näiteks haiglate, vajadusi või toetada side- ja logistikafirmade kaubakäitlussüsteeme. Kõiki neid iseloomustab nõudlus laitmatule töökindlusele, katkematule levile, tsentraalsele haldusele ja kindlusele tagada jätkusuutlik töökeskkond. Oleme sellega hästi hakkama saanud. Kasutades järjest enam arenevaid Cisco WiFi tootelahendusi, loome täislahenduse ka kõige nõudlikumale kliendile.

Võta meie meeskonnaga ühendust, kui vajad professionaalset abi võrgu- ja serverilahenduste osas