Kõik vajalikud seadmed, et ehitada

töökindlad ning turvalised võrgu- ja serverilahendused

Cisco small business switchSupermicro serverid

Supermicro serveriplatvormide eripära seisneb suure arvutusjõudluse paigutamises minimaalsesse ruumi. Jagatud toite- ja jahutussüsteemid aitavad kokku hoida energiat.

Cisco small business switchSupermicro workstation

Supermicro 4U serverid, mis on nii rack‘i paigaldatavad, kui ka Tower’is kasutatavad, on erilise ülivaikse tehnoloogia ning võimsate graafikaoptsioonidega. Sobivad hästi näiteks meediatöötlusserveriteks.

Cisco small business switchCisco switchid

Selleks, et võrk toimiks laitmatult ja andmed liiguksid kiiresti, on oluline, et võrguseadmed oleksid kvaliteetsed. Pakume Cisco klassikaliste ja Small Business switch seeriate lahendusi erinevate suurustega arvutivõrkude jaoks.

small_business_AP
Cisco WiFi  – traadita internet

Cisco keskhallatavad WiFi süsteemid kodukontorist suurettevõtte kasutajani. Oleme paigaldanud võrke, mille missioon on katta äärimiselt kriitiliste teenuste, näiteks haiglate, vajadusi või toetada side- ja logistikafirmade kaubakäitlussüsteeme.

asa5506Cisco tulemüürid

Võrk ilma tulemüürita on nagu uks ilma lukuta.Vahetame olemasoleva tulemüüri võimsa ning kaasaegse Cisco toote vastu. Pakume nii vahetusteenust kui ka hilisemat hooldust.

big_routerCisco ruuterid

Kui teil ei ole töökindlat ruuterit, mis hoiab teie ettevõtte arvutivõrku töös, siis puudub ka kindlus tagada jätkusuutlik töökeskkond. Network Tomorrow on Cisco ruuterite paigaldamise ja seadistamisega viinud hulgaliselt arvutivõrke uuele tasemele.